Chemia
Mam wielką prośbę
nie mam zbioru zadań jeśli ktoś byłby tak miły i podyktował mi odp. a jeśli nie to proszę o skan stron z zadaniem i upnięciem go na np. www.myimg.de
Z góry dzięki
PS. kasę też przyniosę na dzień nauczyciela oczywiście


  PRZEJDŹ NA FORUM