NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PROBLEMY » CHEMIA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

Chemia

  
Damian1290
18.09.2008 16:38:36
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 203 #156024
Od: 2008-9-14
ja jak zwykle nic nie wiem, więc znowu was pytam bardzo szczęśliwy co my mieliśmy zadane z chemii, bo nie pamiętam pytajnikpytajnikpytajnik
  
aga_k
18.09.2008 16:40:05
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Karpicko_City

Posty: 189 #156027
Od: 2008-9-15
otwórz zeszyt i sobie przeczytaj
  
Damian1290
18.09.2008 16:48:06
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 203 #156031
Od: 2008-9-14
ale o to chodzi, że chyba nie zapisałemzawstydzony
  
requiemforme
18.09.2008 16:51:03
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 54 #156032
Od: 2008-9-18
zbiór zadań wesoły
rozdział 1.2 - cały bardzo szczęśliwy tj. 25 zadań ;p
rozdział 1.8 - zadania 1-3 i 6

bardzo szczęśliwy
_________________
“Fotografowanie - podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów - nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.”
  
Damian1290
18.09.2008 16:55:58
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 203 #156035
Od: 2008-9-14
dziękijęzor ale kim jesteś (sorry że pytam)
  
aga_k
18.09.2008 16:58:11
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Karpicko_City

Posty: 189 #156038
Od: 2008-9-15
to dorota a. nie widzisz po zdjęciu pytajnikjęzor

UWAGA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikUWAGA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik UWAGA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik UWAGA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik UWAGAwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik

*WSZYSCYYYY MAJĄ PRZYNIEŚĆ PO 2,5zł Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA wykrzyknik oczko
najlepiej załatwić sprawę od razu, żeby później nie było biegania za osobami, które 'zapomniały'

wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik aniołek
  
requiemforme
18.09.2008 17:04:52
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 54 #156041
Od: 2008-9-18
no właśnie jęzor
nie widać po zdjęciu ? bardzo szczęśliwy
Się robi szefowo jęzor na jutro bedzie kasiorka jęzor
_________________
“Fotografowanie - podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów - nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.”
  
aga_k
18.09.2008 17:10:51
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Karpicko_City

Posty: 189 #156046
Od: 2008-9-15
no! bardzo szczęśliwy brawo oczko i tak powinno być jęzor
  
Julietta
18.09.2008 17:46:08


Grupa: Użytkownik

Posty: 7 #156061
Od: 2008-9-14
Co do chemii... W lekcji z dnia 12 września - co tam było w tej tabelce?? ;p Coś nowego?? Tylko mi chodzi o to, co u góry było napisane... Np. masa, ładunek, itp. Chcę tylko wiedzieć, jaki zakres miała ta tabelka;p

Zajrzałabym w zeszyt, ale oczywiście zapomniałam tematu uzupełnić...
Co jest...
TYPOWE .-.
  
aga_k
18.09.2008 18:04:39
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Karpicko_City

Posty: 189 #156073
Od: 2008-9-15
no to hm.. moze byc cienko bo ona cos gadala co mozna bylo odczytac jako 'kartkowka'
w takim razie rzycze powodzenia oczko
  
przemo
18.09.2008 18:13:47


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wielichowo

Posty: 16 #156081
Od: 2008-9-15


Ilość edycji wpisu: 2
Mam wielką prośbę
nie mam zbioru zadań jeśli ktoś byłby tak miły i podyktował mi odp. a jeśli nie to proszę o skan stron z zadaniem i upnięciem go na np. www.myimg.de
Z góry dzięki
PS. kasę też przyniosę na dzień nauczyciela oczywiście
  
Magdusia923
18.09.2008 18:31:42


Grupa: Użytkownik

Posty: 19 #156088
Od: 2008-9-15


Ilość edycji wpisu: 1
dzięki Aga za przypomnienie o tej kartce oczko
  
Prokop92
18.09.2008 18:41:12
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 91 #156089
Od: 2008-9-14
jednak wole a zeby ktos napisal te odpjęzorlolbardzo szczęśliwy
  
Damian1290
18.09.2008 18:44:52
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 203 #156090
Od: 2008-9-14
kartkówka ma byćpytajnik
pierwsze słyszępytajnik
jesteś pewna Agapytajnik
  
przemo
18.09.2008 18:53:52


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wielichowo

Posty: 16 #156093
Od: 2008-9-15
mnię się zdaję że kartka może być zmieszany
  
aga_k
18.09.2008 18:58:20
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Karpicko_City

Posty: 189 #156096
Od: 2008-9-15
nie, nie jestem pewna. aczkolwiek słaba coś tam beblała w tym stylu "naczuczcie się bo niedlugo sie wam to przyda taki dziwny" jęzorjęzor
i znając jej możliwośc, to mnie nie zdziwi ta kobita jesli wyjedzie z takim tekstem zakręcony
  
przemo
18.09.2008 19:00:16


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wielichowo

Posty: 16 #156098
Od: 2008-9-15
a macie te zadanie??
  
Damian1290
18.09.2008 19:03:30
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 203 #156101
Od: 2008-9-14
a z czego konkretnie miałaby być ta kartkówapytajnik
  
przemo
18.09.2008 19:04:56


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wielichowo

Posty: 16 #156103
Od: 2008-9-15
z ostatnich lekcjilol
  
Damian1290
18.09.2008 19:11:39
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 203 #156109
Od: 2008-9-14
akurat tego się domyślałem

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PROBLEMY » CHEMIA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny