| | |
| Damian1290 | 18.09.2008 16:38:36 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 203 #156024 Od: 2008-9-14
| ja jak zwykle nic nie wiem, więc znowu was pytam co my mieliśmy zadane z chemii, bo nie pamiętam    |
| | |
| aga_k | 18.09.2008 16:40:05 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Karpicko_City
Posty: 189 #156027 Od: 2008-9-15
| otwórz zeszyt i sobie przeczytaj |
| | |
| Damian1290 | 18.09.2008 16:48:06 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 203 #156031 Od: 2008-9-14
| ale o to chodzi, że chyba nie zapisałem |
| | |
| requiemforme | 18.09.2008 16:51:03 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 54 #156032 Od: 2008-9-18
| zbiór zadań rozdział 1.2 - cały tj. 25 zadań ;p rozdział 1.8 - zadania 1-3 i 6
_________________ “Fotografowanie - podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów - nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.” |
| | |
| Damian1290 | 18.09.2008 16:55:58 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 203 #156035 Od: 2008-9-14
| dzięki ale kim jesteś (sorry że pytam) |
| | |
| aga_k | 18.09.2008 16:58:11 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Karpicko_City
Posty: 189 #156038 Od: 2008-9-15
| to dorota a. nie widzisz po zdjęciu  
UWAGA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikUWAGA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik UWAGA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik UWAGA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik UWAGAwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
*WSZYSCYYYY MAJĄ PRZYNIEŚĆ PO 2,5zł Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA wykrzyknik oczko najlepiej załatwić sprawę od razu, żeby później nie było biegania za osobami, które 'zapomniały'

|
| | |
| requiemforme | 18.09.2008 17:04:52 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 54 #156041 Od: 2008-9-18
| no właśnie nie widać po zdjęciu ? Się robi szefowo na jutro bedzie kasiorka _________________ “Fotografowanie - podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów - nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.” |
| | |
| aga_k | 18.09.2008 17:10:51 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Karpicko_City
Posty: 189 #156046 Od: 2008-9-15
| no! brawo i tak powinno być  |
| | |
| Julietta | 18.09.2008 17:46:08 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 7 #156061 Od: 2008-9-14
| Co do chemii... W lekcji z dnia 12 września - co tam było w tej tabelce?? ;p Coś nowego?? Tylko mi chodzi o to, co u góry było napisane... Np. masa, ładunek, itp. Chcę tylko wiedzieć, jaki zakres miała ta tabelka;p
Zajrzałabym w zeszyt, ale oczywiście zapomniałam tematu uzupełnić... Co jest... TYPOWE .-. |
| | |
| aga_k | 18.09.2008 18:04:39 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Karpicko_City
Posty: 189 #156073 Od: 2008-9-15
| no to hm.. moze byc cienko bo ona cos gadala co mozna bylo odczytac jako 'kartkowka' w takim razie rzycze powodzenia  |
| | |
| przemo | 18.09.2008 18:13:47 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wielichowo
Posty: 16 #156081 Od: 2008-9-15
Ilość edycji wpisu: 2 | Mam wielką prośbę nie mam zbioru zadań jeśli ktoś byłby tak miły i podyktował mi odp. a jeśli nie to proszę o skan stron z zadaniem i upnięciem go na np. www.myimg.de Z góry dzięki PS. kasę też przyniosę na dzień nauczyciela oczywiście |
| | |
| Magdusia923 | 18.09.2008 18:31:42 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 19 #156088 Od: 2008-9-15
Ilość edycji wpisu: 1 | dzięki Aga za przypomnienie o tej kartce  |
| | |
| Prokop92 | 18.09.2008 18:41:12 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 91 #156089 Od: 2008-9-14
| jednak wole a zeby ktos napisal te odp   |
| | |
| Damian1290 | 18.09.2008 18:44:52 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 203 #156090 Od: 2008-9-14
| kartkówka ma być pierwsze słyszę jesteś pewna Aga |
| | |
| przemo | 18.09.2008 18:53:52 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wielichowo
Posty: 16 #156093 Od: 2008-9-15
| mnię się zdaję że kartka może być  |
| | |
| aga_k | 18.09.2008 18:58:20 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Karpicko_City
Posty: 189 #156096 Od: 2008-9-15
| nie, nie jestem pewna. aczkolwiek słaba coś tam beblała w tym stylu "naczuczcie się bo niedlugo sie wam to przyda "  i znając jej możliwośc, to mnie nie zdziwi ta kobita jesli wyjedzie z takim tekstem  |
| | |
| przemo | 18.09.2008 19:00:16 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wielichowo
Posty: 16 #156098 Od: 2008-9-15
| a macie te zadanie?? |
| | |
| Damian1290 | 18.09.2008 19:03:30 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 203 #156101 Od: 2008-9-14
| a z czego konkretnie miałaby być ta kartkówa |
| | |
| przemo | 18.09.2008 19:04:56 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wielichowo
Posty: 16 #156103 Od: 2008-9-15
| z ostatnich lekcji |
| | |
| Damian1290 | 18.09.2008 19:11:39 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 203 #156109 Od: 2008-9-14
| akurat tego się domyślałem
|